با ما همراه باشید

اندیمشک

حضور قطعی ۱۰ تیم خارجی در مسابقات بین‌المللی کشتی جام تختی در اندیمشک

منتشر شده

در

نماینده مردم اندیمشک در مجلس خبر داد:

حضور قطعی ۱۰ تیم خارجی در مسابقات بین‌المللی کشتی اندیمشک

نماینده مردم اندیمشک در مجلس گفت: حضور ۱۰ تیم خارجی تا این لحظه برای حضور در پیکارهای بین‌المللی کشتی فرنگی اندیمشک قطعی شده است.

به گزارش اخبار اندیمشک ، فریدون حسنوند در نشست هماهنگی جام بین‌المللی کشتی فرنگی در سالن کوثر فرمانداری اندیمشک عنوان کرد: در حوزه ورزش، برنامه‌ریزی‌ها با هدف رفع موانع و دغدغه‌های جامعه ورزش انجام و با تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری از طرح‌های ورزشی اندیمشک گام مهمی در توسعه زیرساخت‌های ورزش اندیمشک انجام می‌شود.
وی با تاکید بر لزوم میزبانی شایسته از پیکارهای کشتی فرنگی در اندیمشک افزود: پیشکسوتان، قهرمانان و ورزشکاران در روزهای باقی‌مانده تا آغاز پیکارها در کنار مدیران دستگاه‌های دولتی به عنوان افراد با تجربه و خبره وارد میدان عمل شوند.
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در حوزه برگزاری، کمیته‌هایی برای انجام میزبانی این پیکارها تشکیل و سدهای کرخه و دز، مهمانسراهای ادارات و خانه‌معلم در اختیار فدراسیون کشتی قرار داده می‌شود.
وی با تاکید بر بسیج دلسوزان ورزش و مسئولان ادارات در شهرستان اندیمشک برای برگزاری رقابت‌های کشتی فرنگی گفت: فیبر نوری، اینترنت و سایر الزامات در حوزه پوشش مسابقات کشتی جام تختی باید ظرف روزهای آتی برای پخش زنده و پوشش رسانه‌ای رقابت‌ها فراهم شود.
حسنوند تصریح کرد: منابع مالی و سرمایه انسانی لازم در حوزه میزبانی شایسته اندیمشک با توجه به تجربه‌ پیشکسوتان و قهرمانان اندیمشک برای استقبال، پذیرایی و میزبانی از ورزشکاران فراهم است.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: تا این لحظه حضور ۱۰ کشور در مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی اندیمشک قطعی و کشور کوبا نیز برای شرکت در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده است.
وی گفت: از چند چهره شاخص ورزش شهرستان اندیمشک در خلال این رقابت‌ها تجلیل و با این اقدام به دنبال توسعه فرهنگ سپاس از چهره های تاثیرگذار در شهرستان هستیم.

حسنوند افزود: شهرستان اندیمشک ظرف روزهای پیش‌روی با آمادگی کامل مهیای میزبانی از رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی در سالن دو هزار و ۵۰۰ نفری شهید سروندی خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مهر، شهرستان اندیمشک با جمعیت ۱۷۰ هزار نفر جمعیت قطب کشتی فرنگی ایران و جهان محسوب می‌شود.

اندیمشک

ایجاد ۴۱۳ فرصت شغلی با افتتاح کارگاه قالیبافی اندیمشک

منتشر شده

در

طرح کارگاه قالیبافی اندیمشک با حضور دکتر مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در اندیمشک و با پیگیری های دکتر حسنوند نماینده مردم اندیمشک با هدف توسعه اشتغال در شهرستان به زودی در اندیمشک افتتاح می‌شود.

این طرح با همکاری بنیاد برکت و تعاون روستایی اندیمشک و با پیگیری های دکتر حسنوند نماینده مردم اندیمشک و فرماندار شهرستان به اجرا می رسد.

سهم بنیاد برکت در طرح کارگاه قالیبافی شهرستان اندیمشک ۴۹ درصد و تعاون روستایی اندیمشک ۵۱ درصد است.

با بهره برداری از این طرح بیش از ۴۱۳ فرصت شغلی در شهرستان اندیمشک ایجاد و گامی بلند در مسیر توسعه و عمران شهرستان برداشته می‌شود .

این طرح که با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و هفتصد میلیون تومان دارای فازهای مختلفی است که فاز اول آن در نیمه ابتدایی آن به بهره برداری می رسد.

با بهره برداری کامل از آن، اندیمشک به مرکز آموزش و تولید فرش بافی دستی استان تبدیل می شود این طرح در سه مرحله آموزش، تولید و فروش انجام می شود.

به گزارش اخبار اندیمشک اولویت در به کارگیری افراد جذب شده بانوان محروم و کم بضاعت شهرستان بوده تا امکان استفاده از ظرفیت های بانوان در شهرستان بیش از‌ گذشته فراهم گردد.

ادامه مطلب

اندیمشک

فدراسیون کشتی از مردم و مسئولان اندیمشک و استان خوزستان قدردانی کرد

منتشر شده

در


سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی
فدراسیون کشتی از مردم خونگرم و همچنین مسئولان ورزشی و سیاسی شهر اندیمشک و استان خوزستان قدردانی کرد.

به گزارش اخبار اندیمشک، برگزاری مطلوب و شایسته سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک با به کارگیری تمام ظرفیت های موجود و همراهی مسئولان امر همراه بود و این مسابقات بعنوان یکی از تورنمنت های مطرح دنیا، از نظر سازماندهی در سطح بسیار خوبی برگزار شد.
بی شک حضور پرشور تماشاگران خونگرم خوزستانی بالاخصوص مردم عزیز شهر اندیمشک بعنوان قطب کشتی فرنگی ایران در این مسابقات و از طرفی مهمان نوازی صمیمانه مردم و مسئولان فهیم و ورزش دوست شهر اندیمشک و استان خوزستان، خاطره خوشی را برای کشتی گیران و مربیان شرکت کننده داخلی و خارجی در این رقابت ها به یادگار گذاشت.
بدینوسیله از طرف جامعه بزرگ کشتی از تمامی دست اندرکاران امر و مردم عزیز شهر اندیمشک و استان خوزستان، به ویژه جناب آقای حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، پیمان جهانگیری فرماندار اندیمشک، افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان، سید حسین مرعشیان رئیس هیأت استان خوزستان، مسئولان اداره ورزش و جوانان و هیأت کشتی و سایر دستگاه های ذیربط شهر اندیمشک از جمله نیروی انتظامی برای برگزاری باشکوه این مسابقات قدردانی می کنیم. بی شک حضور سیل مشتاقان کشتی در سالن رقابت ها و علاقمندی مردم به این ورزش ملی، مذهبی و سنتی، مایه دلگرمی جامعه پر افتخار کشتی است.

ادامه مطلب

اندیمشک

استقبال مردم اندیمشک از رقابت ها برایم غیر منتظره بود

منتشر شده

در

نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات کشتی فرنگی جام تختی:
استقبال مردم اندیمشک از رقابت ها برایم غیر منتظره بود
جام تختی از اعتبار بالایی برخوردار است
میزبانی اندیمشکی ها خوب بود

نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات کشتی فرنگی جام تختی:
استانیسلاو سرنک گفت: استقبال خوبی از رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اندیمشک شد و حضور پرشور تماشاگران برایم غیر منتظره بود.

به گزارش اخبار اندیمشک ، استانیسلاو سرنک داور المپیکی از کشور اسلوونی و نماینده اتحادیه جهانی کشتی در سی و نهمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام تختی با بیان این مطلب افزود: رقابت های جام تختی از اعتبار بالایی برخوردار است و سطح این مسابقات با حضور کشتی گیران مطرح بالا بود و این موضوع باعث شد مسابقات زیبایی را شاهد باشیم.

وی در مورد شرایط میزبانی این مسابقات اظهار داشت: اندیمشک میزبان خوبی برای این مسابقات بود و همه چیز به شکل مناسبی انجام شد.، مردم اندیمشک استقبال خوبی از این رقابت ها کردند که این مورد برای من غیرمنتظره بود.

سرنک تصریح کرد: تاکنون به بسیاری از کشورهای دنیا سفر کردم اما باید بگویم که مردم ایران و اندیمشک در نوع خود قابل تحسین هستند و باید قدر این تماشاگر علاقه مند را دانست.

داور المپیکی کشتی خاطر نشان کرد: سومین باری است که به ایران آمدم و معتقدم مردم ایران بسیار پرشور هستند؛ خوشحالم در ورزشگاهی قرار دارم که با برگزاری این مسابقات افتتاح شده است.

سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی با حضور کشتی گیرانی از 8 کشور خارجی و کشتی گیران مطرح کشورمان روزهای 4 و 5 بهمن در سالن شهید سروندی اندیمشک برگزار شد و در پایان تیم ایران بعنوان قهرمانی رسید.

ادامه مطلب

برترین ها