با ما همراه باشید

ورزشی

نت فلکس در ماه دوم سال برنامه برتر بود و درآمد تلفن همراه تا 233٪ داشت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

منتشر شده

در

عکس: محمد قاسمی

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. لورم ایپسوم یا طرح‌ نما لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوملورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نمالورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود..

“لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.”

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. لورم ایپسوم یا طرح‌ نما لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

اندیمشک

فدراسیون کشتی از مردم و مسئولان اندیمشک و استان خوزستان قدردانی کرد

منتشر شده

در


سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی
فدراسیون کشتی از مردم خونگرم و همچنین مسئولان ورزشی و سیاسی شهر اندیمشک و استان خوزستان قدردانی کرد.

به گزارش اخبار اندیمشک، برگزاری مطلوب و شایسته سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک با به کارگیری تمام ظرفیت های موجود و همراهی مسئولان امر همراه بود و این مسابقات بعنوان یکی از تورنمنت های مطرح دنیا، از نظر سازماندهی در سطح بسیار خوبی برگزار شد.
بی شک حضور پرشور تماشاگران خونگرم خوزستانی بالاخصوص مردم عزیز شهر اندیمشک بعنوان قطب کشتی فرنگی ایران در این مسابقات و از طرفی مهمان نوازی صمیمانه مردم و مسئولان فهیم و ورزش دوست شهر اندیمشک و استان خوزستان، خاطره خوشی را برای کشتی گیران و مربیان شرکت کننده داخلی و خارجی در این رقابت ها به یادگار گذاشت.
بدینوسیله از طرف جامعه بزرگ کشتی از تمامی دست اندرکاران امر و مردم عزیز شهر اندیمشک و استان خوزستان، به ویژه جناب آقای حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، پیمان جهانگیری فرماندار اندیمشک، افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان، سید حسین مرعشیان رئیس هیأت استان خوزستان، مسئولان اداره ورزش و جوانان و هیأت کشتی و سایر دستگاه های ذیربط شهر اندیمشک از جمله نیروی انتظامی برای برگزاری باشکوه این مسابقات قدردانی می کنیم. بی شک حضور سیل مشتاقان کشتی در سالن رقابت ها و علاقمندی مردم به این ورزش ملی، مذهبی و سنتی، مایه دلگرمی جامعه پر افتخار کشتی است.

ادامه مطلب

اندیمشک

استقبال مردم اندیمشک از رقابت ها برایم غیر منتظره بود

منتشر شده

در

نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات کشتی فرنگی جام تختی:
استقبال مردم اندیمشک از رقابت ها برایم غیر منتظره بود
جام تختی از اعتبار بالایی برخوردار است
میزبانی اندیمشکی ها خوب بود

نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات کشتی فرنگی جام تختی:
استانیسلاو سرنک گفت: استقبال خوبی از رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اندیمشک شد و حضور پرشور تماشاگران برایم غیر منتظره بود.

به گزارش اخبار اندیمشک ، استانیسلاو سرنک داور المپیکی از کشور اسلوونی و نماینده اتحادیه جهانی کشتی در سی و نهمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام تختی با بیان این مطلب افزود: رقابت های جام تختی از اعتبار بالایی برخوردار است و سطح این مسابقات با حضور کشتی گیران مطرح بالا بود و این موضوع باعث شد مسابقات زیبایی را شاهد باشیم.

وی در مورد شرایط میزبانی این مسابقات اظهار داشت: اندیمشک میزبان خوبی برای این مسابقات بود و همه چیز به شکل مناسبی انجام شد.، مردم اندیمشک استقبال خوبی از این رقابت ها کردند که این مورد برای من غیرمنتظره بود.

سرنک تصریح کرد: تاکنون به بسیاری از کشورهای دنیا سفر کردم اما باید بگویم که مردم ایران و اندیمشک در نوع خود قابل تحسین هستند و باید قدر این تماشاگر علاقه مند را دانست.

داور المپیکی کشتی خاطر نشان کرد: سومین باری است که به ایران آمدم و معتقدم مردم ایران بسیار پرشور هستند؛ خوشحالم در ورزشگاهی قرار دارم که با برگزاری این مسابقات افتتاح شده است.

سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی با حضور کشتی گیرانی از 8 کشور خارجی و کشتی گیران مطرح کشورمان روزهای 4 و 5 بهمن در سالن شهید سروندی اندیمشک برگزار شد و در پایان تیم ایران بعنوان قهرمانی رسید.

ادامه مطلب

اندیمشک

سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی- اندیمشک ، ایران بعنوان قهرمانی دست یافت

منتشر شده

در

نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی- اندیمشک
تیم ایران عنوان قهرمانی سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی را بدست آورد.

به گزارش اخبار اندیمشک، سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای 4 و 5 بهمن ماه با حضور کشتی گیران مطرح داخلی و کشتی گیرانی از 8 کشور خارجی در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک برگزار شد و در پایان تیم ایران با کسب 240 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید. تیم های آذربایجان، گرجستان و کوبا نیز به ترتیب با 134، 109 و 78 امتیاز دوم تا چهارم شدند.

رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: 1- مصیب اکبری 2- رضا خدری 3- زیاد زینال اف (آذربایجان) 4- محمد سید احمدیان 5- علیرضا اسدی 6- فرزاد محبی
60 کیلوگرم: 1- مهرداد مردانی 2- علیرضا نجاتی 3- خاویر دومینیگو (کوبا) و شیرزاد بهشتی طلا 5- وازگن خاچاتریان (ارمنستان) و میخائیل رحیم اف (آذربایجان) 7- امید آرامی 8- مراد بازاروف (آذربایجان) 8- محمد محرابی 10- رضا مردی
63 کیلوگرم: 1- محمد نوربخش 2- سامان عبدولی 3- محسن حاجی پور و کرامت عبدولی 5- زائور نوریف (آذربایجان) و خویچا تچیتاوا (گرجستان) 7- میثم دلخانی 8- امید قادری نریمانی 9- محسن مدهنی
67 کیلوگرم: 1- محمد الیاسی 2- بهرام معروف خانی 3- اندار شاوادزه (گرجستان) و دانیل چانچیچ (کرواسی) 5- کریم جعفراف (آذربایجان) و احمد خرسانی 7- شاهین بداغی 8- وحید میرفتح الهی 9- پریکا دیمیتریویچ (صربستان) 10- مروزهان یسایان (ارمنستان)
72 کیلوگرم: 1- محمدرضا گرایی 2- آزاد علی اف (آذربایجان) 3- محمدرضا آقانیا و اشکان سعادتی فر 5- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) و محمدرضا رستمی 7- گئورگی خوتچوا (گرجستان) 8- دومینیک اتلینگر (کرواسی) 9- عرفان سعادتی فر 10- سریوزها برنتسیان (ارمنستان)
77 کیلوگرم: 1- محمدعلی گرایی 2- رسول گرمسیری 3- پیام بویری و بوزو استارکوویچ (کرواسی) 5- محمد ناقوسی و خلیل رابع (فلسطین) 7- نصیر حسن اف (آذربایجان) 8- گوگولی باکوری (گرجستان) 9- چن وی وی (چین) 10- یوسوانیس پنافلورس (کوبا)
82 کیلوگرم: 1- جمال اسماعیلی 2- عباس مهدی زاده 3- هادی علیزاده پورنیا 5- حسین فروزنده 5- المادین رمضان اف و ژانگ چنگ وو (چین) 7- ژانگ گانگ (چین) 8- التان وزیرزاده (آذربایجان) 9- مهدی ابراهیمی
87 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان 2- مهدی فلاح 3- شالوا خاتچیدزه (گرجستان) و حسن فروزنده 5- سامان عزیزی و رامین طاهری 7- میلاد خسروی 8- علی خلیل زاده 9- بهروز هدایت 10- گیقام تورگومیان (ارمنستان)
97 کیلوگرم: 1- الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 2- حسن آریایی نژاد 3- عارف نیفتولایف (آذربایجان) و محمد یگانه 5- والرین موروانیدزه (گرجستان) و مهدی بالی 7- لیو یان (چین) 8- ابوالفضل سید مهدوی 9- ادریس ابراهیمی 10- محمد بیرانوند
130 کیلوگرم: 1- اسکار پینو هیندس (کوبا) 2- شهاب قوره جیلی 3- امیر قاسمی منجزی و نویداله قلی نوه سی 5- امیرمحمد حاجی پور و شادمان عظیمی 7- علی اکبر یوسفی 8- منگ لینگژهی (چین) 9- سولخان بوییدزه (گرجستان) 10- مو ژولی (چین)

رده بندی تیمی: 1- ایران 240 امتیاز 2- آذربایجان 134 امتیاز 3- گرجستان 109 امتیاز 4- کوبا 78 امتیاز 5- ارمنستان 58 امتیاز 6- چین 54 امتیاز 7- کرواسی 52 امتیاز 8- صربستان 18 امتیاز 9- فلسطین 15 امتیاز

نتایج دیدارهای فینال:

55 کیلوگرم: مصیب اکبری 7- رضا خدری 2
60 کیلوگرم: مهرداد مردانی 4- علیرضا نجاتی 1
63 کیلورم: محمد نوربخش 3- سامان عبدولی 2
67 کیلوگرم: محمد الیاسی 3- بهرام معروف خانی 2
72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی 9- آزاد علی اف (آذربایجان) صفر
77 کیلوگرم: محمدعلی گرایی 5- رسول گرمسیری صفر
82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی 9- عباس مهدی زاده صفر
87 کیلوگرم: یوسف قادریان 5- مهدی فلاح 4
97 کیلوگرم: الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 8 – حسن آریایی نژاد صفر
130 کیلوگرم: اسکار پینو هیندس (کوبا) 3 – شهاب قوره جیلی 1

نتایج دیدارهای رده بندی:

55 کیلوگرم:
زیاد زینال اف (آذربایجان) 10- محمد سید احمدیان صفر
60 کیلوگرم:
خاویر دومینیگو (کوبا) 8- وازگن خاچاتریان (ارمنستان) 2
شیرزاد بهشتی طلا 9- میخائیل رحیم اف (آذربایجان) 3
63 کیلوگرم:
محسن حاجی پور 12- زائور نوریف (آذربایجان) 6
کرامت عبدولی 16- خویچا تچیتاوا (گرجستان) 8
67 کیلوگرم:
اندار شاوادزه (گرجستان) 6- کریم جعفراف (آذربایجان) 1
دانیل چانچیچ (کرواسی) 4- احمد خرسانی 1
72 کیلوگرم:
محمدرضا آقانیا 4- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) صفر
اشکان سعادتی فر 8- محمدرضا رستمی 1
77 کیلوگرم:
پیام بویری 2- محمد ناقوسی صفر
بوزو استارکوویچ (کرواسی) 9- خلیل رابع (فلسطین) صفر
82 کیلوگرم:
هادی علیزاده پورنیا 9- المادین رمضان اف (آذربایجان) 1
حسین فروزنده 11- ژانگ چنگ وو (چین) صفر
87 کیلوگرم:
شالوا خاتچیدزه (گرجستان) 6- سامان عزیزی 1
حسن فروزنده، برنده – رامین طاهری (حاضر نشد)
97 کیلوگرم:
عارف نیفتولایف (آذربایجان) 3- والرین موروانیدزه (گرجستان) 1
محمد یگانه 12- مهدی بالی 3
130 کیلوگرم:
امیر قاسمی منجزی 9- امیرمحمد حاجی پور صفر
نویداله قلی نوه سی 7- شادمان عظیمی 5

نتایج کامل مسابقات برگزار شده (مقدماتی- شانس مجدد) به شرح زیر است:

55 کیلوگرم (دوره ای):
دور اول:
مصیب اکبری 8- محمد سید احمدیان صفر
رضا خدری 9- فرزاد محبی 1
دور دوم:
محمد سید احمدیان 10- علیرضا اسدی 2
رضا خدری 4- زیاد زینال اف (آذربایجان) 2
دور سوم:
مصیب اکبری 8- علیرضا اسدی صفر
زیاد زینال اف (آذربایجان) 10- فرزاد محبی صفر
نیمه نهایی:
رضا خدری 9- محمد سید احمدیان صفر
مصیب اکبری 9- زیاد زینال اف (آذربایجان) 5

60 کیلوگرم:
مقدماتی:
امید آرامی 5- محمد محرابی 3
شیرزاد بهشتی طلا 3 ضربه فنی- رضا مردی
یک چهارم:
خاویر دومینیگو (کوبا) 5- مراد بازاروف (آذربایجان) 3
شیرزاد بهشتی طلا 4- امید آرامی 2
مهرداد مردانی 4- وازگن خاچاتریان (ارمنستان) صفر
علیرضا نجاتی 7- میخاییل رحیم اف (آذربایجان) صفر
نیمه نهایی:
مهرداد مردانی 6- خاویر دومینیگو (کوبا) صفر
علیرضا نجاتی 6- شیرزاد بهشتی طلا 4

63 کیلوگرم:
مقدماتی:
کرامت عبدولی 3، برنده – میثم دلخانی 3
یک چهارم:
تچیتاوا خویچا (گرجستان) 10- محسن مدهنی 1
محسن حاجی پور 3- امید قادری نریمانی 1
سامان عبدولی 5- کرامت عبدولی 1
محمد نوربخش 6 – زائور نوریف (آذربایجان) صفر
نیمه نهایی:
محمد نوربخش 12- محسن حاجی پور صفر
سامان عبدولی 8- تچیتاوا خویچا (گرجستان) 4

67 کیلوگرم:
مقدماتی:
شاهین بداغی 12- پریکا دیمیتریویچ (صربستان) 2
بهرام معروف خانی، برنده – یوسف حسینوند (حاضر نشد)
اندار شاوادزه (گرجستان) 10- وحید میرفتح الهی 5
یک چهارم:
کریم جعفراف (آذربایجان) 8- شاهید بداغی صفر
محمد الیاسی 5- دانیل جانسیچ (کرواسی) 2
بهرام معروف خانی 9- اندر شاوادزه (گرجستان) صفر
احمد خرسانی 12- مروژان یسایان (ارمنستان) صفر
نیمه نهایی:
محمد الیاسی 2- احمد خرسانی 1
بهرام معروف خانی 5- کریم جعفر اف (آذربایجان) 2
شانس مجدد:
اندار شاوادزه (گرجستان)، برنده – یوسف حسینوند (حاضر نشد)

72 کیلوگرم:
مقدماتی:
تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) 8- علی ارسلان صفر
محمدرضا گرایی 10- دومینیک اتلینگر (کرواسی) 5
گئورگی خوتچوا (گرجستان) 6 ضربه فنی – عرفان سعادتی فر 1
محمدرضا آقانیا 2- سریوژا برنتسیان (ارمنستان) صفر
یک چهارم:
آزاد علی اف (آذربایجان) 4- محمدرضا رستمی 2
محمدرضا گرایی 9- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) صفر
محمدرضا آقانیا 9- گئورگی خوتچوا (گرجستان) صفر
اشکان سعادتی فر 11- عابد بابکان صفر
نیمه نهایی:
آزاد علی اف (آذربایجان) 2- اشکان سعادتی فر 1
محمدرضا گرایی 8 – محمدرضا آقانیا 3
شانس مجدد:
تورنیکه جانگوادزه (گرجستان)، برنده 5- دومینیک اتلینگر (کرواسی) 5

77 کیلوگرم:
مقدماتی:
نصیر حسن اف (آذربایجان) 7- سامان نجم سهیلی صفر
پیام بویری 3- حمیدرضا جعفری صفر
گوگولی باکوری (گرجستان) 3- یوسوانیس پنافلورس (کوبا) 2
محمدعلی گرایی 15- چن وی وی (چین) 4
محمد ناقوسی 4- علی نوروزی 2
یک چهارم:
رسول گرمسیری 11- خلیل رابع (فلسطین) صفر
محمدعلی گرایی 9- محمد ناقوسی صفر
بوزو استارسویچ (کرواسی) 8- نصیر حسن اف (آذربایجان) صفر
پیام بویری 7- گوگولی باکوری (گرجستان) صفر
نیمه نهایی:
رسول گرمسیری 8- بوزور استارسویچ (کرواسی) 7
محمدعلی گرایی 5- پیام بویری 2
شانس مجدد:
محمد ناقوسی 2- چنگ وی وی (چین) صفر

82 کیلوگرم:
مقدماتی:
ژانگ گانگ (چین) 11 صربه فنی – التون وزیرزاده (آذربایجان) 4
یک چهارم نهایی:
جمال اسماعیلی 6- حسین فروزنده 5
هادی علیزاده، برنده – مهدی ابراهیمی (حاضر نشد)
ژانگ چنگ وو (چین) 9- ژانگ گانگ (چین) 4
عباس مهدی زاده 8- المادین رمضان اف (آذربایجان) صفر
نیمه نهایی:
عباس مهدی زاده 2- هادی علیزاده پورنیا 1
جمال اسماعیلی 10 – ژانگ چنگ وو (چین) 2

87 کیلوگرم:
مقدماتی:
علی خلیل زاده 8- گیقام تورگومیان (ارمنستان) 2
مهدی فلاح 8- سامان عزیزی صفر
میلاد خسروی، برنده – دنیل گریگوریس هچاواریتا (حاضر نشد)
یک چهارم:
شالوا خاتچیدزه (گرجستان) 5- علی خلیل زاده 1
رامین طاهری 7- بهروز هدایت 6
مهدی فلاح 8- میلاد خسروی 4
یوسف قادریان 5- حسن فروزنده 2
نیمه نهایی:
یوسف قادریان 9 – رامین طاهری 1
مهدی فلاح 2- شالوا خاتچیدزه (گرجستان) 1
شانس مجدد:
سامان عزیزی 6- میلاد خسروی 3

97 کیلوگرم:
یک هشتم:
ادریس ابراهیمی 4- وحید دادخواه صفر
ابوالفضل سید مهدوی 3- دژان فراکوویچ (صربستان) صفر
الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 10- محمد بیرانوند صفر
لیو یان (چین) 9- ژانگ لینگ لونگ (چین) صفر
حسن آریایی نژاد 5- والرین موروانیدزه (گرجستان) 3
عاریف نیفتولایف (آذربایجان) 4- لی ی مینگ (چین) 2
مهدی بالی 4- ژیائو دی (چین) 3
محمد یگانه 11 ضربه فنی – کارن آبگاریان (ارمنستان) 6
یک چهارم:
حسن آریایی نژاد 4- ابوالفضل سید مهدوی 2
مهدی بالی 2- لیو یان (چین) 1
عارف نیفتولایف (آذربایجان) 9 – ادریس ابراهیمی 2
الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 10- محمد یگانه 1
نیمه نهایی:
الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 5 ضربه فنی – مهدی بالی 2
حسن آریایی نژاد 11– عارف نیفتولایف (آذربایجان) 2

130 کیلوگرم:
مقدماتی:
امیر محمد حاجی پور 8- میو ژولی (چین) صفر
علی اکبر یوسفی، برنده 3- منگ لینگ ژو (چین) 3
امیر قاسمی منجزی 8- کونگ شوای (چین) صفر
اوسکار پینو هیندز (کوبا) 8- مسعود نعمت چکانی صفر
یک چهارم:
امیرمحمد حاجی پور 3- علی اکبر یوسفی 1
شادمان عظیمی 5- سولخان بوییدزه (گرجستان) 3
اسکار پینو هیندز (کوبا) 5- امیر قاسمی منجزی 3
شهاب قوره جیلی 9 – نویده اله قلی نوه سی صفر
نیمه نهایی:
شهاب قوره جیلی 3- شادمان عظیمی صفر
اسکار پینو هیندز (کوبا) 5- امیرمحمد حاجی پور 1

ادامه مطلب

برترین ها