با ما همراه باشید

اندیمشک

دیوار دیگری از میان برداشته شد

منتشر شده

در

عملیات شبانه/ دیوارها یک به یک برچیده می شوند. در سکوت شب های اندیمشک خبرهای خوشی به گوش می رسد. باز هم دیوار دیگری از میان برداشته می شود. سردی هوا، تحریم، نبود بودجه و اعتبار و … هیچکدام دیوار مستحکمی در برابر توسعه و آبادانی اندیمشک نیستند.

فقط کافی است هوا تاریک شود و خیابان ها خلوت، آن موقع است که همه را به خط می کند. فرقی ندارد مدیر باشد یا کارمند، رییس شورا باشد یا شهردار، راننده باشد یا کارگر، در هر جایگاهی که باشد خادم و نوکر مردم است و باید لباس خدمتش را به تن کند و آماده کار شود.

عملیات شبانه متفاوت است یک شب ماموریت برچیدن دیوارهای چند ده ساله است، شب دیگر برنامه احداث میادین و رفع گره های ترافیکی و شبهای دیگر آذین بندی و روشنایی در دستور کار قرار می گیرد.

قبل از اجرا پروژه چندین بار طرح را بالا و پایین می کند، جلسات مقدماتی و مشورتی می گیرد. صاحب نظران را دعوت می کند و از آنها بهره می گیرد. دستگاههای متولی را هماهنگ می کند تا پروژه نهایی و آماده اجرا شود.

ایده اکثر پروژه ها حاصل ذهن خلاق و شناختش از نقطه نقطه اندیمشک است. از این رو در تمام پروژه ها حضور فعال و تاثیر گذاری دارد. قبل از همه در محل پروژه حاضر و پس از همه آنجا را ترک می کند.

طی مدت سپری شده همین که:

خیابان پاسداران باز شد، انتهای بلوار جواد ملکی به سمت بهشت زهرا اندیمشک و کوچه های منتهی به بهشت زهرا باز شدند، مسیر بازار به کوی فرهنگیان از کنار خیابان پیل پا باز شد، مسیر راه آهن به خیابان انقلاب حد فاصل میدان بهشتی و آزادگان باز شد و… جای شکر و سپاسگزاری دارد. چرا که وظیفه نماینده ساختن پارک و بلوار و جاده و میدان و ورزشگاه و سالن و استخر و پل و مدرسه و … نیست.

نماینده مجلس وظیفه اش مشخص است!

امروز که فریدون حسنوند:

تمام وقت پیگیر مسائل ریز و درشت اندیمشک است.

به دنبال دهها طرح و پروژه بزرگ اشتغالزایی است، در حالی که وظیفه نماینده اشتغال نیست.

جایگاه وی در مجلس شورای اسلامی ریاست یکی از مهمترین کمیسیون های تخصصی است و یکی از معدود نمایندگان تاثیر گذار در سطح ملی و منطقه ای است. باید آگاه باشیم و دیگران را هم آگاه کنیم. اگر می بینیم که به لطف خدا و برکت وجود نماینده ساعی و پرتلاش یک به یک دیوار های مزاحم شهر برداشته می شوند و مسیرهای توسعه و آبادانی مناطق مختلف نوید فردای بهتر را می دهد ما هم بی کار ننشینیم و دست به دست هم دهیم و به دیوارهای بدبینی، دروغ، تهمت و فرافکنی حمله ور شویم.

این دیوارهای سخت و ناسازگار نه تنها موجب وحدت و سازندگی نمی شوند بلکه چندین سال ما را به عقب بر می گردانند. تجربه تلخ ۴ سال گذشته یا همان مجلس نهم را همیشه پیش رویمان قرار دهیم. میراثی که همین دیوارها برای مردم به جا گذاشتند جز ویرانی و نابودی و عقب گرد چیز دیگری در بر نداشت.

اندیمشک

ایجاد ۴۱۳ فرصت شغلی با افتتاح کارگاه قالیبافی اندیمشک

منتشر شده

در

طرح کارگاه قالیبافی اندیمشک با حضور دکتر مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در اندیمشک و با پیگیری های دکتر حسنوند نماینده مردم اندیمشک با هدف توسعه اشتغال در شهرستان به زودی در اندیمشک افتتاح می‌شود.

این طرح با همکاری بنیاد برکت و تعاون روستایی اندیمشک و با پیگیری های دکتر حسنوند نماینده مردم اندیمشک و فرماندار شهرستان به اجرا می رسد.

سهم بنیاد برکت در طرح کارگاه قالیبافی شهرستان اندیمشک ۴۹ درصد و تعاون روستایی اندیمشک ۵۱ درصد است.

با بهره برداری از این طرح بیش از ۴۱۳ فرصت شغلی در شهرستان اندیمشک ایجاد و گامی بلند در مسیر توسعه و عمران شهرستان برداشته می‌شود .

این طرح که با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و هفتصد میلیون تومان دارای فازهای مختلفی است که فاز اول آن در نیمه ابتدایی آن به بهره برداری می رسد.

با بهره برداری کامل از آن، اندیمشک به مرکز آموزش و تولید فرش بافی دستی استان تبدیل می شود این طرح در سه مرحله آموزش، تولید و فروش انجام می شود.

به گزارش اخبار اندیمشک اولویت در به کارگیری افراد جذب شده بانوان محروم و کم بضاعت شهرستان بوده تا امکان استفاده از ظرفیت های بانوان در شهرستان بیش از‌ گذشته فراهم گردد.

ادامه مطلب

اندیمشک

فدراسیون کشتی از مردم و مسئولان اندیمشک و استان خوزستان قدردانی کرد

منتشر شده

در


سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی
فدراسیون کشتی از مردم خونگرم و همچنین مسئولان ورزشی و سیاسی شهر اندیمشک و استان خوزستان قدردانی کرد.

به گزارش اخبار اندیمشک، برگزاری مطلوب و شایسته سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک با به کارگیری تمام ظرفیت های موجود و همراهی مسئولان امر همراه بود و این مسابقات بعنوان یکی از تورنمنت های مطرح دنیا، از نظر سازماندهی در سطح بسیار خوبی برگزار شد.
بی شک حضور پرشور تماشاگران خونگرم خوزستانی بالاخصوص مردم عزیز شهر اندیمشک بعنوان قطب کشتی فرنگی ایران در این مسابقات و از طرفی مهمان نوازی صمیمانه مردم و مسئولان فهیم و ورزش دوست شهر اندیمشک و استان خوزستان، خاطره خوشی را برای کشتی گیران و مربیان شرکت کننده داخلی و خارجی در این رقابت ها به یادگار گذاشت.
بدینوسیله از طرف جامعه بزرگ کشتی از تمامی دست اندرکاران امر و مردم عزیز شهر اندیمشک و استان خوزستان، به ویژه جناب آقای حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، پیمان جهانگیری فرماندار اندیمشک، افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان، سید حسین مرعشیان رئیس هیأت استان خوزستان، مسئولان اداره ورزش و جوانان و هیأت کشتی و سایر دستگاه های ذیربط شهر اندیمشک از جمله نیروی انتظامی برای برگزاری باشکوه این مسابقات قدردانی می کنیم. بی شک حضور سیل مشتاقان کشتی در سالن رقابت ها و علاقمندی مردم به این ورزش ملی، مذهبی و سنتی، مایه دلگرمی جامعه پر افتخار کشتی است.

ادامه مطلب

اندیمشک

استقبال مردم اندیمشک از رقابت ها برایم غیر منتظره بود

منتشر شده

در

نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات کشتی فرنگی جام تختی:
استقبال مردم اندیمشک از رقابت ها برایم غیر منتظره بود
جام تختی از اعتبار بالایی برخوردار است
میزبانی اندیمشکی ها خوب بود

نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات کشتی فرنگی جام تختی:
استانیسلاو سرنک گفت: استقبال خوبی از رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اندیمشک شد و حضور پرشور تماشاگران برایم غیر منتظره بود.

به گزارش اخبار اندیمشک ، استانیسلاو سرنک داور المپیکی از کشور اسلوونی و نماینده اتحادیه جهانی کشتی در سی و نهمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام تختی با بیان این مطلب افزود: رقابت های جام تختی از اعتبار بالایی برخوردار است و سطح این مسابقات با حضور کشتی گیران مطرح بالا بود و این موضوع باعث شد مسابقات زیبایی را شاهد باشیم.

وی در مورد شرایط میزبانی این مسابقات اظهار داشت: اندیمشک میزبان خوبی برای این مسابقات بود و همه چیز به شکل مناسبی انجام شد.، مردم اندیمشک استقبال خوبی از این رقابت ها کردند که این مورد برای من غیرمنتظره بود.

سرنک تصریح کرد: تاکنون به بسیاری از کشورهای دنیا سفر کردم اما باید بگویم که مردم ایران و اندیمشک در نوع خود قابل تحسین هستند و باید قدر این تماشاگر علاقه مند را دانست.

داور المپیکی کشتی خاطر نشان کرد: سومین باری است که به ایران آمدم و معتقدم مردم ایران بسیار پرشور هستند؛ خوشحالم در ورزشگاهی قرار دارم که با برگزاری این مسابقات افتتاح شده است.

سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی با حضور کشتی گیرانی از 8 کشور خارجی و کشتی گیران مطرح کشورمان روزهای 4 و 5 بهمن در سالن شهید سروندی اندیمشک برگزار شد و در پایان تیم ایران بعنوان قهرمانی رسید.

ادامه مطلب

برترین ها