با ما همراه باشید

سیاست

بحران مالی ایلینویز می تواند دولت را متوقف کند

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

منتشر شده

در

عکس: محمد قاسمی

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. لورم ایپسوم یا طرح‌ نما لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوملورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نمالورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود..

“لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.”

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. لورم ایپسوم یا طرح‌ نما لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

ایران

آتش به اختیار آتش به امتیاز

منتشر شده

در

به‌ توپ‌ بستن مجلس یا یوم‌التوپ که از آن به کودتا «ضرب حکومت» و «واقعه ارتجاعیه» نیز تعبیر شده، اشاره به مجموعه رویدادهایی در روز سه‌شنبه ۲ تیر ۱۲۸۷ برابر ۲۳ جمادی‌الاول ۱۳۲۶ ق. و ۲۳ ژوئن ۱۹۰۸ م دارد که نهایتاً با شلیک توپ به ساختمان مجلس شورای ملی به دستور محمدعلی‌شاه قاجار و توسط نیروهای بریگاد کُساک روسی به فرماندهی کلنل ولادیمیر لیاخوف، کشته‌شدن میرزا ابراهیم تبریزی و دستگیری سران جنبش مشروطه به پایان رسید.

به گزارش اخبار اندیمشک، حالا درست در سه شنبه ای دیگر در ۲۲ اسفند سال ۱۳۹۶ یعنی چیزی حدود ۱۰۹سال بعد بار دیگر مجلس به توپ بسته می شود اما این بار نه با توپ سخت افزاری که این توپ نرم افزاری و توسط شخصی بنام علی ربیعی که وزیر وزارتخانه ای عریض و طویل بنام تعاون، کار و رفاه اجتماعی نامیده می شود.

بی شک علی ربیعی قدرتمندتر از کلنل لیاخوف که مشروطه خواهان را به توپ بست، او هم تمام آزادیخواهان مجلس دهم را با ترفندهای پیچیده و مهلک تطمیع و دروغ به توپ بست.

امروز نه روز استیضاح علی ربیعی بلکه روز استیضاح مجلس شورای اسلامی در جراحی خونین اصلاح طلبانی بود که منافع شخصی و جناحی را بر منافع ملی و مردمی ترجیح دادند‌.

امروز روز تاریخی در مجلس دهم خواهد بود زیرا صف بندی فراکسیون امید که به ناامیدی مردم مظلوم ایران منجر شد.

مطالبات بحق مردم که از حنجره موافقین استیضاح فریاد زده شد و امیدیان مجلس در سکوت سیاسی خود مثل کشتی سانچی سوختند و مثل هواپیمای تهران – یاسوج سقوط کردند
چه غم انگیز بود که سیاست امروز بر تقوا و دیانت پیروز شد و بار دیگر سر حقیقت را پای کاخ باشکوه مصلحت سربریدند.

امروز صبح مجلس را به توپ بستند و بعد از ظهر به آتش کشیدند و فردا قطعا خاکش را به توبره خواهند کشید.

سه وزیر در یک مثلث پوشالی و غیر قابل دفاع با تئوری فریب و سناریوی نیرنگ در سیاسی کاری جناجی از مطالبات مردمی مصون ماندن تا دولت تدبیر و امید در یک اقدام بی تدبیر و ناامید کننده به پایان عمر خود قبل از انتخاب آینده برسد.

چه اشتباه سنگینی و چه تاوان سختی خواهد داد این دولت فخیمه که کلید بنفش را امروز به دریای مطالبات مردم انداخت و در مسیر فنا و نابودی خود را قرار داد، این روز را بخاطر بسپاریم که روز مهمی در تاریخ سیاسی ایران است.

روز انشقاق مجلس و انهدام دولت

اما سخن آخر

غمناک نباید بود از طعن عدو ای دل

شاید که چو وابینی خیر تو در این باشد

ادامه مطلب

اندیمشک

هزار میلیارد ریال به احداث مجتمع آبرسانی الوار اندیمشک اختصاص یافت

منتشر شده

در

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش مسئولان برای زدودن محرومیت از بخش الوار گرمسیری گفت: برای حل مشکل تامین آب بخش الوار گرمسیری یک مجتمع آبرسانی با هزار میلیارد ریال اعتبار ساخته می شود.

به گزارش اخبار اندیمشک، فریدون حسنوند روز جمعه در بازدید از بخش الوار گرمسیری و دیدار چهره به چهره مسئولان با مردم در جمع اهالی این منطقه افزود: با این مجتمع بخش زیادی از مشکل کمبود آب این بخش حل و آب روستاهای این بخش با اجرای این مجتمع تامین می شود.

وی بیان کرد: یکی دیگر از مشکلات این بخش آنتن دهی تلفن همراه است که به همین منظور از طریق وزارتخانه مربوطه مشکلات مخابراتی این بخش حل و طرح های لازم برنامه ریزی شده است.

وی گفت: در هفته آینده یک طرح مهم آبرسانی برای بهره مندی 120 خانوار الوارگرمسیری با حضور استاندار خوزستان بهره برداری می شود.

حسنوند با اشاره به تلاش گسترده مسئولان برای بهره مندی اهالی این بخش محروم از شبکه پایدار برق افزود: در 21 ماه اخیر 250 دستگاه ترانس برق در شهرستان نصب شده که طی یکی دو ماه آینده نیز 100 دستگاه ترانس دیگر به برق شهرستان افزوده می شود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در بحث برقرسانی ایجاد زیرساخت ها ،توسعه شبکه ها و روشنایی ورودی و خروجی شهرهای تابعه شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

حسنوند با اشاره به نیاز مردم و ساکنان روستاها به بهره مندی از شبکه گازرسانی گفت: مجوز لازم برای گازرسانی به 40 روستای شهرستان اندیمشک اخذ شده است.

وی بهسازی راهها و توسعه حمل و نقل روستایی را در این بخش محروم ضروری دانست و گفت: طرح های بسیار خوبی در بخش راه در الوار گرمسیری اجرا یا در دست اقدام است ضمن اینکه با توجه به ضرورت موضوع ، به دنبال این هستیم که مسیر جاده روستایی بخش الوار را تا روستای تله زنگ توسعه دهیم که در این زمینه برنامه ریزی شده است.

حسنوند گفت: یکی از اهداف توسعه زیرساخت های راه در بخش الوار گرمسیری تحول در بخش گردشگری منطقه و کشاورزی است.

نماینده اندیمشک ساماندهی 22 کیلومتر جاده دسترسی به دریاچه دز را یکی از طرح های شاخص حوزه راه در بخش الوار گرمسیری برای بهره مندی عمومی دانست.

وی تلاش های بخش بهداشت و درمان اندیمشک را قابل توجه دانست و گفت: حداقل پنج پروژه در بخش بهداشت و درمان آماده افتتاح است ضمن اینکه 40 پروژه در این حوزه در دست اقدام و اجراست.

وی بیمارستان الوار، بیمارستان کوی لور ، مرکز کلینیک تخصصی ، ام آر آی و اورژانس بیمارستان امام علی(ع) را از جمله طرح های مهم شبکه بهداشت و درمان دانست که آماده بهره برداری هستند.

وی افزود: در الوار گرمسیری در سال جدید حداقل 6 چمن مصنوعی ، 2 سالن ورزشی و 10 مجموعه ورزشی روباز راه اندازی می شود که زمینه مناسب برای حمایت از استعدادهای ورزشی دختر و پسر در این منطقه فراهم شود.

وی با اشاره به تلاش جدی مسئولان اندیمشک برای جذب سرمایه گذار و استفاده از این بخش برای توسعه اشتغال افزود: طرحهای بزرگی همچون سه نیروگاه و نیروگاه دوم دز را به عنوان طرح های مهم اشتغالزا و برای تحول در بخش اقتصاد شهرستان برنامه ریزی شده است.

نماینده مردم اندیمشک خاطرنشان کرد: کلیه نیازمندی های بخش الوار گرمسیری رصد شده و مطالبات مردم در بخش های مختلف از جمله آموزش و پرورش و کشاورزی نیز در دست برنامه ریزی است.

 

 

 

ادامه مطلب

اندیمشک

قوانین جذب سرمایه گذاری خارجی به اصلاح نیاز دارد

منتشر شده

در

نماینده اندیمشک و رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: برخی قوانین جذب سرمایه گذاری خارجی متناقض و ناقص است و نیاز به اصلاح دارد.

به گزارش اخبار اندیمشک، فریدون حسنوند چهارشنبه شب در نشست برنامه ریزی برای برگزاری همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری در اندیمشک در تالار اداری شهرک های صنعتی خوزستان افزود: در اغلب کشورهای جهان برای سرمایه گذار فرش قرمز پهن می کنند ولی ما در عمل ، مسیر سرمایه گذاری خارجی را می بندیم و آنان را در فرایند پیچیده دیوان سالاری ، مجوزها و استعلام ها رها می کنیم و این نقص بزرگی است.
وی گفت: بسط فرهنگ اجتماعی برای سرمایه گذاری خارجی در کشور لازم است از سویی باید قوانین تسهیل کننده برای جذب سرمایه گذاری در مجلس شورای اسلامی تصویب شود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تنها راه برون رفت از چالش های همچون بیکاری را بهره گیری از ظرفیت های عظیم داخلی و جذب سرمایه گذاری خارجی و داخلی همراه با مشوق های قانونی بیان کرد و افزود: همه دستگاههای اجرایی استان باید موانع سرمایه گذاری را از پیش پای سرمایه گذاران بردارند.
حسنوند با اشاره به در پیش بودن همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری در اندیمشک در اردیبهشت ماه 1397 اظهار کرد: این همایش نباید نمایشی باشد و باید به این همایش نگاه کاربردی و راهبردی داشته باشیم.

وی در ادامه خوزستان را ستون مستحکم مقاومت ایران اسلامی توصیف کرد و افزود: با وجود ظرفیت های مهم و بی نظیر همچون زمین های کشاورزی ، سدها و دریاچه های آب شیرین و گردشگری خوزستان ، هنوز از این ظرفیت ها برای اشتغال جوانان و توسعه پایدار و فراگیر استفاده نشده است.
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در این نشست که تعدادی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان شرکت داشتند با اشاره به ظرفیت های اندیمشک در زمینه برخورداری از راه آهن سراسری ، نزدیکی به فرودگاه و جاده های ترانزیتی ، وجود 2 سد عظیم دز و کرخه ، زمین های کشاورزی و گردشگری در اندیمشک افزود: متاسفانه از این ظرفیت ها برای ایجاد اشتغال و تحرک اقتصادی غفلت شده و هم اکنون شاهد نرخ بیکاری بالا در این شهرستان هستیم.

وی با تاکید بر اینکه باید سرمایه گذاران با دلگرمی و ایجاد انگیزه وارد میدان شوند ، برگزاری همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری در اندیمشک را فرصتی مهم برای جذب سرمایه گذاری خارجی بیان کرد و افزود: معاونت جذب سرمایه گذاری خارجی ایران برای ترغیب سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در خوزستان استقبال کرده چون ظرفیت های سرمایه گذاری استان در کشور و منطقه بی نظیر است.

نماینده عالی دولت در استان خوزستان خواستار فعال شدن دبیرخانه و هیات اجرایی همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری در اندیمشک شد.
قرار است همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری در اندیمشک 20 اردیبهشت ماه 1397 با دعوت از برخی سفیران جمهوری اسلامی ایران در کشورهای اروپایی و سفرای کشورهای اروپایی در تهران ، مقامات کشوری و علاقه مندان به سرمایه گذاری در این شهرستان برگزار شود.
در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت مشاور مطالعه فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری در اندیمشک در بخش های کشاورزی ، انرژی ، منابع آبی ، حمل و نقل و شبکه ارتباطی منطقه ، مواد اولیه ، نیروی انسانی ، سدها ، گردشگری ، صنایع تبدیلی و فراوری ، پتروشیمی ، ورزشی و انرژی های نو بیان کرد.

شهرستان اندیمشک با 170هزار نفر جمعیت به عنوان دروازه ورودی خوزستان در 140کیلومتری شمال اهواز واقع شده است.

ادامه مطلب

برترین ها