با ما همراه باشید

اندیمشک

اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفابخش اقتصاد کشور است

منتشر شده

در

امام‌جمعه اندیمشک گفت: تنها نسخه شفابخش حل مشکلات اقتصادی کشور همان اقتصاد مقاومتی است، اقتصاد مقاومتی یعنی فعال کردن بنگاه‌های اقتصادی زودبازده با حمایت‌ها و ارائه تسهیلات که می‌توان با این اقدام‌ها و فعالیت‌ها جلوی اقدامات دشمن را بگیریم.

به گزارش اخبار اندیمشک، به نقل از خبرگزاری فارس  حجت‌الاسلام سید مصطفی حسینی نوری در خطبه‌های نماز جمعه امروز اندیمشک با تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، اظهار کرد: اوج نوع‌دوستی و اوج انسان‌دوستی در شغل پرستاری است، پرستار درد روحی و هم درد جسمی بیمار را احساس می‌کند که یکی از مشاغل سخت است امیدواریم توجه بیشتری به زندگی و جامعه پرستارها هم بشود.

وی با اشاره به دیدار میهمانان سیزدهمین بین‌المجالس کشورهای اسلامی با رهبر معظم انقلاب افزود: رهبر انقلاب در این دیدار بر لزوم توجه جهان اسلام به مسائل اصلی یعنی مشکلات کشورهای اسلامی فلسطین، میانمار و یمن و توجه بیشتر فتنه‌ها تأکید داشتند.

امام‌جمعه اندیمشک با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب درباره جنگ نرم، افزود: در این دیدار ایشان شکست دشمن در جنگ نرم همانند جنگ سخت، همان‌طور که داعش را با تمام حمایت‌های دشمنان اسلام توانستیم شکست بدهیم را امکان‌پذیر دانست و توجه به برنامه‌ریزی در فضای مجازی برای شکست دشمن و استکبار را ضروری دانست.

وی عنوان کرد: از اصلی‌ترین برنامه‌هایی که دشمنان به دنبال آن هستند جدایی مردم از نظام، ناامید کردن مردم به‌نظام، نابود کردن اعتقادات و باورهای ایمان مردم و مانع‌تراشی برای حل مشکلات مردم است.

حسینی نوری با اشاره مشکلات اقتصادی مردم گفت: تنها نسخه شفابخش حل مشکلات اقتصادی کشور همان اقتصاد مقاومتی است، اقتصاد مقاومتی یعنی فعال کردن بنگاه‌های اقتصادی زودبازده با حمایت‌ها و ارائه تسهیلات که می‌توان با این اقدام‌ها و فعالیت‌ها جلوی اقدامات دشمن را بگیریم.

وی با اشاره فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد جلوگیری از شایعه‌پراکنی‌های دشمن اظهار کرد: شایعه‌پراکنی در نظام اسلامی و علیه مسئول نظام اسلامی از دیگر اقدامات دشمنان برای ضربه زدن به‌نظام است.

خطیب جمعه اندیمشک افزود: در حال حاضر شناخت روش دشمن باید اولویت باشد چراکه ما دشمنان نظام اسلامی را می‌شناسیم لکن روش دشمنی دشمن مهم است که در حال حاضر نیمی از دشمنی دشمنان شایعه‌پراکنی علیه مسئولین نظام و علیه خدمات نظام و نادیده گرفتن خدمات نظام است.

اندیمشک

ایجاد ۴۱۳ فرصت شغلی با افتتاح کارگاه قالیبافی اندیمشک

منتشر شده

در

طرح کارگاه قالیبافی اندیمشک با حضور دکتر مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در اندیمشک و با پیگیری های دکتر حسنوند نماینده مردم اندیمشک با هدف توسعه اشتغال در شهرستان به زودی در اندیمشک افتتاح می‌شود.

این طرح با همکاری بنیاد برکت و تعاون روستایی اندیمشک و با پیگیری های دکتر حسنوند نماینده مردم اندیمشک و فرماندار شهرستان به اجرا می رسد.

سهم بنیاد برکت در طرح کارگاه قالیبافی شهرستان اندیمشک ۴۹ درصد و تعاون روستایی اندیمشک ۵۱ درصد است.

با بهره برداری از این طرح بیش از ۴۱۳ فرصت شغلی در شهرستان اندیمشک ایجاد و گامی بلند در مسیر توسعه و عمران شهرستان برداشته می‌شود .

این طرح که با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و هفتصد میلیون تومان دارای فازهای مختلفی است که فاز اول آن در نیمه ابتدایی آن به بهره برداری می رسد.

با بهره برداری کامل از آن، اندیمشک به مرکز آموزش و تولید فرش بافی دستی استان تبدیل می شود این طرح در سه مرحله آموزش، تولید و فروش انجام می شود.

به گزارش اخبار اندیمشک اولویت در به کارگیری افراد جذب شده بانوان محروم و کم بضاعت شهرستان بوده تا امکان استفاده از ظرفیت های بانوان در شهرستان بیش از‌ گذشته فراهم گردد.

ادامه مطلب

اندیمشک

فدراسیون کشتی از مردم و مسئولان اندیمشک و استان خوزستان قدردانی کرد

منتشر شده

در


سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی
فدراسیون کشتی از مردم خونگرم و همچنین مسئولان ورزشی و سیاسی شهر اندیمشک و استان خوزستان قدردانی کرد.

به گزارش اخبار اندیمشک، برگزاری مطلوب و شایسته سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک با به کارگیری تمام ظرفیت های موجود و همراهی مسئولان امر همراه بود و این مسابقات بعنوان یکی از تورنمنت های مطرح دنیا، از نظر سازماندهی در سطح بسیار خوبی برگزار شد.
بی شک حضور پرشور تماشاگران خونگرم خوزستانی بالاخصوص مردم عزیز شهر اندیمشک بعنوان قطب کشتی فرنگی ایران در این مسابقات و از طرفی مهمان نوازی صمیمانه مردم و مسئولان فهیم و ورزش دوست شهر اندیمشک و استان خوزستان، خاطره خوشی را برای کشتی گیران و مربیان شرکت کننده داخلی و خارجی در این رقابت ها به یادگار گذاشت.
بدینوسیله از طرف جامعه بزرگ کشتی از تمامی دست اندرکاران امر و مردم عزیز شهر اندیمشک و استان خوزستان، به ویژه جناب آقای حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، پیمان جهانگیری فرماندار اندیمشک، افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان، سید حسین مرعشیان رئیس هیأت استان خوزستان، مسئولان اداره ورزش و جوانان و هیأت کشتی و سایر دستگاه های ذیربط شهر اندیمشک از جمله نیروی انتظامی برای برگزاری باشکوه این مسابقات قدردانی می کنیم. بی شک حضور سیل مشتاقان کشتی در سالن رقابت ها و علاقمندی مردم به این ورزش ملی، مذهبی و سنتی، مایه دلگرمی جامعه پر افتخار کشتی است.

ادامه مطلب

اندیمشک

استقبال مردم اندیمشک از رقابت ها برایم غیر منتظره بود

منتشر شده

در

نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات کشتی فرنگی جام تختی:
استقبال مردم اندیمشک از رقابت ها برایم غیر منتظره بود
جام تختی از اعتبار بالایی برخوردار است
میزبانی اندیمشکی ها خوب بود

نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات کشتی فرنگی جام تختی:
استانیسلاو سرنک گفت: استقبال خوبی از رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اندیمشک شد و حضور پرشور تماشاگران برایم غیر منتظره بود.

به گزارش اخبار اندیمشک ، استانیسلاو سرنک داور المپیکی از کشور اسلوونی و نماینده اتحادیه جهانی کشتی در سی و نهمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام تختی با بیان این مطلب افزود: رقابت های جام تختی از اعتبار بالایی برخوردار است و سطح این مسابقات با حضور کشتی گیران مطرح بالا بود و این موضوع باعث شد مسابقات زیبایی را شاهد باشیم.

وی در مورد شرایط میزبانی این مسابقات اظهار داشت: اندیمشک میزبان خوبی برای این مسابقات بود و همه چیز به شکل مناسبی انجام شد.، مردم اندیمشک استقبال خوبی از این رقابت ها کردند که این مورد برای من غیرمنتظره بود.

سرنک تصریح کرد: تاکنون به بسیاری از کشورهای دنیا سفر کردم اما باید بگویم که مردم ایران و اندیمشک در نوع خود قابل تحسین هستند و باید قدر این تماشاگر علاقه مند را دانست.

داور المپیکی کشتی خاطر نشان کرد: سومین باری است که به ایران آمدم و معتقدم مردم ایران بسیار پرشور هستند؛ خوشحالم در ورزشگاهی قرار دارم که با برگزاری این مسابقات افتتاح شده است.

سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی با حضور کشتی گیرانی از 8 کشور خارجی و کشتی گیران مطرح کشورمان روزهای 4 و 5 بهمن در سالن شهید سروندی اندیمشک برگزار شد و در پایان تیم ایران بعنوان قهرمانی رسید.

ادامه مطلب

برترین ها